Indigóval kopírozták az előző meccset

Matt Beleskey (Array)

Az Anaheim Ducks hazai környezetben 5-4-re nyert a Chicago Blackhawks ellen az NHL nyugati főcsoport-döntőjében.  3-2-re vezet.

Már megint hosszabbítás. Már megint 5-4. A párharc negyedik meccsével ellentétben azonban az ötödiken a Chicago helyett az Anaheim örülhetett. Mintha indigóval másolták volna a felek az előző találkozójukat, csak most minden fordítva sült el.

Legutóbb a Chicago húzott el 3-1-re, onnan állt fel az Anaheim, de végül a hosszabbításban vereséget szenvedtek. Most hazai közönség előtt az Anaheim vezetett már 3-0-ra és 4-2-re, de a harmadik harmad vége előtt 38 másodperccel szerzett hihetetlen Jonathan Toews találattal innen is szépíteni tudott a Chicago.

Aztán még szinte el sem kezdődött a hosszabbítás, amikor 45 másodperc után jókor érkezett Matt Beleskey, akinek akrobatikus találatával behúzták a győzelmet a hazaiak.