Már az NBA-ben is kamuznak

Nem gondoltuk volna, hogy az amerikai kosárlabdázók is szeretnek szimulálni. Erre tessék!

Az NBA már a rájátszásnál, a főcsoport-negyeddöntőknél jár. A Brooklyn Nets hosszabbításban nyert a vendég Atlanta Hawks ellen, a Portland TrailBlazers a Memphis Grizzlies elleni párharc negyedik mérkőzésén szerezte meg az első győzelmet és a Milwaukee Bucks továbbra is kapaszkodik a Bulls nyakán.

De nézzük az érdekességeket. A Bucks 3-0 után már a második győzelmét szerzi és játékosai mindent bevetnek a csodaszámba menő fordítás érdekében.

O. J. Mayo (zöld, Milwaukee) például simán felléphetne a Broadway bármelyik előadásán a Tony Snell elleni produkciójával. Úgy látszik a győzelemért az újvilágban is minden megengedett.

Portland TrailBlazers egy remek, 65 lábas kosárral zárta le a Memphis Grizzlies elleni meccset. Nicolas Batum, a francia légiós volt a tettes