Babos Timi sajnos kiesett

Babos Tímea (babos tímea, )

Az Indian Wells-i női tenisztornán a magyar teniszezőnek egyesben nem jött össze a főtábla.

Babos Tímea két szettben, 6:4, 6:2 arányban vereséget szenvedett a belga Alison Van Uytvancktól a közvetlenül a főtáblára jutásról döntő utolsó selejtezőkörben. „Sajnálom nagyon…Hihetetlenül nehéz meccsnek éreztem ezt a mait. Az ellenfél gyakorlatilag tökéletesen játszott. A bréklabdáimnál mindig nyerőt ütött…Elképesztően nehéz volt”– nyilatkozta Timi honlapján.

A belga lány a 118. a világranglistán, Timi 86., ennek ellenére ez a különbség női teniszben elhanyagolható, itt bárki, bármiko megverhet bárkit. Most előbbi volt pontosabb. De tekintsünk előre.

Babos érdekelt még párosban és ezúttal is Kristina Mladenovic oldalán. A Dubajban tornagyőztes magyar-francia kettős első ellenfele a Monica Niculescu-Alekszandra Panova duó lesz. A dubaji negyeddöntőben Timi és társa 7:6, 6:4-re nyert a román-orosz páros ellen.