Ilyen, amikor hat találat sem ér győzelmet

A Dallas Stars hazai pályán kapott ki 7-6-ra.

A címvédő Los Angeles Kings nyitott pályán nyert egy góllal a San Jose Sharks ellen az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A 2-1-es vendégsikert hozó szombati csatát, amelyre a Levi’s Stadionban valamivel több mint 70 ezer ember volt kíváncsi, a szlovák szélső, Marian Gaborik harmadik harmad elején szerzett gólja döntötte el.

Hazai jégen, gólzáporos meccsen, 6-6 után hosszabbításban kapott ki a Dallas Stars, amelyre a Detroit Red Wings mért vereséget. A texasiak 4-2-re, majd 6-4-re is vezettek, a mérkőzés legjobbjának választott Pavel Datsyuk azonban az 59. percben ráadásra mentette a mérkőzést, melynek elején Nicklas Kronwall vitte be a győztes gólt.