Hosszabbításos rangadót húzott be a Fehérvár

A listavezető Atomerőmű hosszabbítás után, óriási küzdelemben kikapott a Fehérvár vendégeként a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

A kezdo5.hu cikke szerint baljós előjelekkel várták a székesfehérváriak a listavezető elleni mérkőzést, a héten ugyanis egy légiósukkal szerződést bontottak, a center Gilchrist pedig hetekre kiesett. Székely Norbert együttese az első két negyedben hétpontos előnyt dolgozott ki magának, azonban az Atomerőmű a második félidőben eltüntette a csapatok közti különbséget, jöhetett a hosszabbítás.

A ráadásban nem fogták vissza magukat a csapatok, potyogtak a triplák mindkét oldalon. A hazaiak eredményesebben trojkáztak, ennek köszönhetően pedig a meccset is megnyerték, az Atomerőmű pedig elszenvedte harmadik vereségét a szezonban.

Eredmények – kosárlabda NB I, alapszakasz

TLI-Alba Fehérvár – Atomerőmű SE 101-97 (21-20, 27-21, 20-21, 16-22, 17-13) – hosszabbítás után
KTE-Duna Aszfalt-Marso Nyíregyháza KK 69-61 (17-19, 21-14, 17-15, 14-13)
PVSK-PANNONPOWER – Kaposvári KK 87-91 (27-18, 27-21, 15-24, 18-28)