Azari vezetésével nyert a Dunaújváros

A magyar bajnok, éllovas Dab.Docler simán, a Miskolc szétlövéssel nyert a jégkorong MOL Liga pénteki játéknapján.

Dunaújvárosban a házigazda már az első harmadban eldöntötte az Újpest elleni mérkőzést, 5-0-ra vezetett ekkor. Azari Zsolt negyedóra alatt mesterhármast ütött, és később még egyszer betalált.

A Debrecen főleg az utolsó nyolc percben hengereltek, ekkor négyszer is eredményesek voltak a Csíkszereda ellen. A címvédő Nové Zámky az alapjátékidő utolsó négy és fél percében kétszer is betalált, így hosszabbításra mentette a Brasov elleni meccset, és a büntetőpárbajban is jobb volt, míg a Miskolc szétlövés után győzte le a Ferencváros csapatát.

Eredmények – MOL Liga, alapszakasz

Debrecen-HSC Csíkszereda (román) 8-2 (2-1, 2-1, 4-0)
Nové Zámky (szlovák)-Corona Brasov (román) 4-3 (1-0, 0-1, 2-2, 0-0, 1-0), szétlövés után
Dab.Docler-Újpest 7-0 (5-0, 1-0, 1-0)
Miskolci Jegesmedvék-Ferencváros 2-1 (0-1, 1-0, 0-0, 0-0, 1-0), szétlövés után