Megizzadt a győzelemért a Dunaújváros

A magyar bajnok, listavezető Dab.Docler az 58. percben ütött góllal 4-3-ra legyőzte a sereghajtó, vendég HSC Csíkszeredát a jégkorong Mol Liga szombati játéknapján.

A dunaújvárosi különítmény hamar vezetést szerzett, ám a román gárda gyorsan egyenlített. Az első szünetre végül mégis előnnyel vonulhatott a házigazda, Kiss gondoskodott erről.

A második felvonásban egyetlen gól esett, a csíkszeredai Satek találatával döntetlennel fordulhattak az utolsó játékrészre a felek.

Fotó: Facebook

Tíz perccel a találkozó vége előtt Kiss újabb találatával újra a Dab.Docler vezetett, a hajrához közeledve viszont harmadszor is egalizált a vendég gárda.

A mindent eldöntő gólt végül az 58. percben Pavuk szerezte emberelőnyben, nem kényszerült hosszabbításra a Dunaújváros.

Eredmény – MOL Liga

Dab.Docler – HSC Csíkszereda (román) 4-3 (2-1, 0-1, 2-1)
Miskolci Jegesmedvék-Corona Brasov (román) 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0), szétlövés után