11 gólos meccset nyert meg a Miskolc

A Miskolc a hajrában kétgólos hátrányról egyenlített, majd a hosszabbításban is betalált, így győzött Érsekújváron a jégkorong MOL Liga keddi mérkőzésén.

Fordulatos mérkőzést hozott a Miskolci Jegesmedvék vendégjátéka a címvédő Érsekújvár otthonában. Az első két harmad után 3-2-re vezetett a Nové Zámky, amely a harmadik felvonás elején 5-2-re is elhúzott.

Majoross Gergely együttese ugyanakkor nem adta fel és úgy egyenlített az utolsó percben, hogy addigra már a kapusát is mezőnyjátékosra cserélte.

A borsodiak átmentették a formájukat a hosszabbításra is, Keegan Dansereau ugyanis a ráadás 26. másodpercében beütötte a győztes gólt.

Eredmény – MOL Liga, alapszakasz

Nové Zámky (szlovák)-Miskolci Jegesmedvék 5-6 (2-1, 1-1, 2-3, 0-1) – hosszabbítás után