Kidőlt Romo, összedőlt a Cowboys

Az NFL 8. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén a a Washington Redskins hosszabbítás után, 20–17-re megverte a Dallas Cowboyst.

A két csoport rivális meccsén a Dallas kezdett jobban, majd egészen a harmadik negyedig fej-fej mellett haladtak a felek (10-10), de ekkor a dallasi quarterback, Tony Romo kapott egy ütést a hátára, lenn maradt, és végül az öltözőbe támogatták. Cseréje, Brandon Weeden 17-17-ig állta a sarat, majd visszaállt Romo, de lehet, jobb döntés lett volna, ha a 100 százalékos állapotban lévő Weeden fejezi be a meccset.

Ugyanis hosszabbítás következett, amelyben mezőnygólból a Washington volt eredményes és az ellentámadásból Romóval már nem sikerült feltörni a vendégek védelmét.