Nem érezte a gyűrűt az Olaj

Hazai vereséggel kezdte meg harmadik szezonját a regionális Adria Ligában a Szolnoki Olaj férfi kosárlabdacsapata.

A telt házas idénynyitón a szerb Partizan volt a vendég, amely még sosem nyert a Tiszaligeti Csarnokban. Az első hazai kosárra hat és fél percet kellett várni, ám a nyitónegyed végén már a Dragan Aleksic irányította magyar bajnok vezetett.

A folytatásban 13-12 után egy 9-0-s rohamot mutattak be és 12 ponttal elhúztak a belgrádiak, a félidőben Vojvoda Dávid és a nyáron Magyarországra érkezett szerb Marko Brkic tripláinak köszönhetően 25-29 volt az állás.

Dragan Aleksic nem lehet elégedett

A nagyszünet után sem változott a játék képe, a sérült Lóránt Pétert nélkülöző házigazdák a szintén nemrég szerződtetett Stefan Sinovec találatai ellenére futottak az eredmény után.

A 37-44-ről induló zárónegyed mégis izgalmas lett: két perccel a vége előtt már csak négy pont volt a hátrány (51-55), ám a hajrá végül az ellenfélnek sikerült jobban.