Nagyon simán nyert az FTC

Az FTC az esélyeknek megfelelően nagy fölénnyel, 35-22-re győzött a Mosonmagyaróvár ellen a női kézilabda NB I első szerdai találkozóján.

Mosonszolnokon vendégeskedett szerdán az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata és ugyan az első percekben a hazai együttes még tartotta a lépést a fővárosiakkal, Kovacsicz duplája után már 9-4-re vezetett a Fradi. Volt, mikor héttel is vezettek a vendégek az első félidőben, a szünet pedig 11-16-os állásnál érte a csapatokat.

A második felvonásban fokozatosan rázta le magáról ellenfelét a Ferencváros, a hajrába fordulva már 14-gyel is vezetett Elek Gábor csapata. A budapestiek kissé kiengedtek a végére, de így is nagyon simán nyertek (22-35). Szucsánszki Zita és Lukács Viktória hat-hat találattal vezette győzelemre a Fradit.

Az Orosháza hazai pályán négy góllal legyőzte a PLER Budapest együttesét a férfikézilabda NB I szerdai mérkőzésén.