Szegeden sziporkázott a Fradi

Sport24
Sport24

2014. 09. 06. 20:16

Az FTC-Rail Cargo Hungaria 19 góllal le a Szeged együttesét a női kézilabda NB I. szombati játéknapján.

A hazai együttes az első félidő elején jól tartotta magát, de a zöld-fehérek fokozatosan növelték előnyüket, így a szünetben már 23-14 állt az eredményjelzőn.

ftc-rail cargo hungaria (ftc-rail cargo hungaria) Fotó: fradi.hu

A második játékrészben fokozatosan nőtt a két csapat közti különbség, végül 43-24-re győzött a fővárosi alakulat.

A játéknap másik meccsén a Siófok – amely szerdán a Dunaújváros otthonában győzött két góllal – ezúttal hazai pályán 24-23-ra múlta felül az Érd csapatát.