A Kaposvár és a Debrecen sem botlott

vízilabda (vízilabda, )

Az esélyesek győzelmét hozta a vízilabda ob I. két szombat kora délutáni mérkőzése.

Az utolsó fordulójánál jár a férfivízilabda ob I. alapszakasza, a Debrecen együttese Budapesten, a KSI otthonában vendégeskedett szombaton. A hajdúságiak gólzáporos mérkőzésen arattak négygólos győzelmet (13-17), ezzel pedig visszaelőzték a pénteken a Ferencvárost legyőző BVSC-Zuglót és a hatodik helyen zárták a reguláris szakaszt.

A Kaposvár már tét nélkül utazhatott Szentesre, ugyanis biztos volt, hogy a gárda a nyolcadik helyen végez 26 fordulót követően. A vendégek azért így is hozták a kötelezőt, ugyan egy negyed után még a Szentes vezetett, de a második nyolc percben átvette a vezetést a Kaposvár, amely már nem engedte ki a kezéből a győzelmet.