Vasárnap még jobban kikaptunk a horvátoktól

görbicz anita (görbicz anita)

A magyar női kézilabda válogatott a hárommeccses umagi túra vasárnap délelőtti záró mérkőzésén hét góllal alulmaradt a házigazda horvát nemzeti csapattal szemben.

A magyar alakulat a meccsen először – s mint később kiderült utoljára – 3-2-nél vezetett, ezt követően az ellenfél átvette a kezdeményezést, és a szünetre hatgólos előnyre tettek szert.

A második félidőben többnyire 6-8 találat volt a két együttes közti differencia, s bár a végére lehetett volna tíz is közte, a magyar gárdának sikerült hétre csökkentenie a hátrányát.

Alakulófélben lévő együttesünk így egy győzelemmel és két vereséggel zárta a decemberi Eb-re való felkészülés sok tanulsággal szolgált első fázisát – írja a keziszovetseg.hu.