A bajnoki cím kapujában az Érsekújvár

jégkorong (jégkorong)

Az Érsekújvár csapata a mesterhármast szerző Peter Polcik vezérletével gólzáporos mérkőzésen 6-5-re nyert a Brassó vendégeként a jégkorong Mol Liga fináléjának pénteki negyedik felvonásán, így egy győzelemre került a bajnoki címtől.

A vendégek az első tíz perc után három góllal vezettek, ám még a szünet előtt szépíteni Brassó. A második játékrész elején ismét visszaállt a háromgólos különbség az Érsekújvár javára, ám a hazaiak az utolsó húsz percre egy gólra zárkóztak.

Az utolsó harmadban végül 2-2- gólt szerezték még a csapatok, ám a románok egyszer sem tudtak egyenlíteni, így már 3-1 az állás az Érsekújvár javára.

Eredmény – Mol Liga, döntő, 4. mérkőzés:

Corona Brasov (román)-Nové Zámky (szlovák) 5-6 (1-3, 2-1, 2-2)
gólszerzők: Molnár Zs. (13., 52.), Zsók (34.), Dornic (37.), Péter (59.), illetve Polcik (1., 50., 56.), Stefanka (2.), Siska (11.), Kowalczyk (27.)