Kiütötte a Honvéd a Vasast

vízilabda (vízilabda)

A RacioNet Honvéd vízilabdacsapata 11-4-re nyert a Lactiv-Vasas Plaket otthonában az ob I.-ben.

A bajnokságban negyedik Honvéd a Vasashoz látogatott szombaton, a vendégek jó kezdésének pedig az lett az eredményes, hogy az első negyedben elhúztak három találattal. Innentől kezdve Vad Lajos csapatának akarata érvényesült, a szünetben már 1-6 volt az állás, a vége pedig 4-11 lett, Kiss Gergely három találattal vette ki a részét a sikerből. Steinmetz Ádám sérülése miatt elmaradt a testvérpárharc a medencében. A vendégeknél Barnabás játszott.

A pontvadászat egyik fekete lova, a Kaposvár az Eger otthonában vendégeskedett, azonban a somogyiaknak nem volt sok örömük a kiruccanásban. A hazaiak a félidőben már 9-0-ra vezettek, végül 21-4-re nyertek. A hevesi gólokon tízen (!) osztoztak, Bátori Bence egymaga ötöt vágott.

A Pécs és a KSI nem bírt egymással, míg a Szentes hazai környezetben kerekedett felül az OSC-Újbudán.