Szerbiában nyert a tartalékos Olaj

A Szolnoki Olaj győzelmet aratott a Radnicki Kragujevac vendégeként a férfi kosárlabda Adria Liga 19. fordulójának szombati játéknapján.

Vojvoda Dávid 26 ponttal terhelte meg a szerb gyűrűt

A Kragujevacban vendégeskedett a három meghatározó játékosát, Willie Warrent, Báder Mártont és Simon Balázst is nélkülöző Szolnoki Olaj az Adria Liga 19. fordulójának szombati játéknapján. A magyar együttes nagyszerűen kezdett, 0-10 is állt az eredményjelzőn a harmadik percben, ám az első negyed végén mégis a Raadnickinél volt az előny.

A második tíz percben elkapta a fonalat az Olaj, ugyan a hazai kezdtek jobban, de a Vojvoda Dávid vezette vendégek a félidőben már 12-vel vezettek. A folytatásban is végig koncentráltan játszott a magyar együttes és ugyan az utolsó percben hat pontra feljött a szerb csapat, összességében magabiztosan nyert a Szolnok.

82-91 lett a végeredmény, a Szolnoknak ez volt a hatodik győzelme tizenhárom vereség mellett.