Nyert a Pick Szeged Mokrinban

A vajdasági Mokrinban játszott edzőmeccset a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Juan Carlos Pastor együttese 35-26-ra nyert.

A meccset 500 néző tekintette meg a Vajdaságban, majdnem telt ház volt. A helyi egyesület 100 éves születésnapját ünnepelte, ennek kapcsán hívták meg a kétszeres magyar bajnokot. A Pick Szeged tartalékosan lépett pályára, hiszen a magyar válogatottal az Eb-n szereplő Tatai, Mikler, Zubai, Ilyés, Vadkerti és Ancsin, illetve a svéd nemzeti együttessel szintén a dániai kontinenstornán szereplő Jonas Larholm hiányzott.

Már a 13. percben 9-4 volt az állás a magyar együttesnek. A hazai csapat a szerb másodosztályban szerepel. A félidőre még tovább nőtt a különbség, az eredményjelző 22-10-es szegedi vezetést mutatott. A második játékrész szorosabban alakult, de a végén így is sima Pick-győzelem született. A végeredmény 35-26 a Pick Szeged javára.