Hozta a kötelezőt a DVSC

Sopronyi Anett (sopronyi anett, )

A Debrecen 11 góllal verte a sereghajtó egri csapatot pénteken a női kézilabda NB I-ben.

Magabiztosan kezdett a hazai környezetben játszó Debrecen az Eger ellen a pénteki bajnokin, a kilátogató ezer néző pedig boldog lehetett a szünetben, ugyanis már harminc percnyi játékot követően megnyugtató előnyben volt a DVSC (19-11).

A szünetben kapust cserélt az Eger, Ferenczi Annamária pedig jól teljesített ám csapatától így is csak a tisztes helytállásra futotta, 33-22 lett a végeredmény. Sopronyi Anett nyolc találattal volt csapata legeredményesebb játékosa, a túloldalon Hárs Adél hét góllal zárt.

Az Eszterházy KFSC-Globál Safe együttese továbbra is pont nélkül áll a bajnokságban, így értelemszerűen sereghajtó.