NHL: kikapott a Toronto, de hogy!!

Elképesztő kapusbaki is kellett aNew York Islanders 5-3-as győzelméhez.

Jonathan Bernier, a Toronto Maple Leafs kapusa a meccs 1-1-es állásánál második harmad ötödik percében kimozdult céltalanul előre vágott New York-i korongra. Nem kellett volna, mert társai helyett érkezett Michael Grabner, aki nem cicózott, belőtte a ziccert (2-1).

Mondjuk ettől még nem kellett volna kikapjon a Toronto, lévén egyenlítettek és 2-2-es állással fordulhattak az utolsó játékrészre, de a hajrát nem bírták.

A listavezető Anaheim Ducks 5-2-re verte az előző idényben döntős Boston Bruins csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

A kaliforniai klub ebben az idényben mind a 20 hazai összecsapásán pontot szerzett: 18-szor diadalmaskodott, kétszer pedig 1-1 pontot érően a ráadásban kapott ki.
A Buffalo Sabres-Carolina Hurricanes mérkőzés hóvihar miatt elmaradt.