Tizennyolc gólt lőtt a Kaposvár

vízilabda (vízilabda)

A Debrecen két góllal nyert az FTC vendégeként a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

A Ferencváros már 4-2-re meglépett az első negyedben, majd a vendégek meglepetésre simán ledolgozták a hátrányukat, hiszen a második felvonásban ötször is bevették a zöld-fehérek kapuját, így a nagyszünetben 7-5-re vezettek.

A harmadik etapban tovább növelték a különbséget, így lett 9-5, majd a hajrában faragott ugyan hátrányából a Ferencváros, de ez nem volt elég az egyenlítéshez.

A Kaposvár könnyedén, már az első negyedben eldöntve a meccset, hét góllal győzött a KSI vendégeként, a Szentes pedig a Hegyvidék-Ybl csapatát verte 15-11-re.

Eredmények – vízilabda ob I

Széchenyi Bank-FTC – Debreceni VSE 7-9 (4-2, 1-5, 0-2, 2-0)
legjobb góldobók: Szabó B. 3, illetve Vindisch, Halek 2-2

Valdor-Szentesi VK – Hegyvidék-Ybl 15-11 (4-3, 5-1, 3-4, 3-3)
legjobb góldobók: Hegedűs 4, illetve Koltai 3

KSI SE – Kaposvári VK 11-18 (1-8, 3-2, 5-4, 2-4)
legjobb góldobók: Hangody Gy. 3, illetve Dőry 5, Juhász-Szelei 4

OSC-Újbuda – RacioNet-Honvéd 6-13 (2-5, 1-2, 1-4, 2-2)
legjobb góldobók: Deutsch, Simon A., Tóth Z., Regős, Tiba, Suti 1-1, illetve Fülöp 3

PVSK-Fűszért – Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC 10-16 (4-5, 2-1, 3-6, 1-4)
legjobb góldobók: Ágner 3, illetve Mitrovic 6