Bosszantó vereséget szenvedett el a Fehérvár

Bálizs Bence (bálizs bence, )

Az 55. percig vezető Fehérvár 2-1-re kikapott a sereghajtó vendég szlovén Olimpija Ljubljanától az osztrák jégkorongliga (EBEL) keddi játéknapján.

Az első harmadban a Sapa lejátszotta a Ljubljanát, mégis 0-0-val fordultak a felek. Igaz a házigazdának volt egy gólja, a játékvezetők nem adták meg, mert leesett közben a kapus fejvédője.

Bálizs potyázott egyet

A második harmadban brusztolósabb lett a meccs, a Fehérvár talált egy gólt emberelőnyben, majd a vendégek találatát annulálták a sporik – azt talán maguk sem tudják, hogy miért.

A harmadik húsz percben a kapusuknak köszönhetően jól tartották magukat a szlovének, de ezt követően visszább esett a Volán játéka, Hebar lövését elnézte Bálizs, majd Blackwater révén fordítottak. A végén üres kapus játékkal próbálkozott a Fehérvár, de ez sem segített, 1-2…