Szolnokot már nem tudta bevenni a Honvéd

Kis Gábor (kis gábor, )

Nyolcadik bajnokiján elszenvedte első vereségét a Racionet-Honvéd együttese: meglepően gólgazdag mérkőzésen, 14-11-re győzött a Szolnoki Dózsa-Közgép a 7. forduló most pótolt mérkőzésén.

Becsülettel tartotta magát az esélytelenebb vendégcsapat, voltaképpen az első negyed utolsó percét rontották igazán el a honvédosok, az akkor kialakult kétgólos hazai előny maradt meg voltaképpen végig a meccs hátralévő részében – olvasható a waterpolo.hu-n.

Az első félidőben nyolc gól esett, a másodikban tizenhét – meglepően sok gól született emberelőnyből (mindkét oldalon 6-6), és megemlítendő három kimagasló egyéni produkció, a Szolnoknál Kis Gábor (4/4) és Stefan Mitrovics (3/3) száz százalékos lőlapja, illetve a Honvédnál Kodzsi (négy gól) remeklése.