Nagy hajrával mentett pontot a Veszprém

Róth Kálmán (róth kálmán, )

Öt másodperccel a vége előtt dobott góllal mentett pontot a Veszprém a vendég Fehérvár ellen a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

Az első félidőben is szoros volt a küzdelem, azonban nem emiatt, hanem egy kézilabdapályán kiss szokatlan jelenet miatt marad emlékezetes ez a harminc perc: a játékrész közepén a hazaiak fiatal kapusának, Szemerey Zsófinak ragadt bele a hajába a labda, külső segítségre volt szüksége, hogy megszabaduljon tőle.

A második félidőnek kétgólos előnyben vághatott neki a vendégegyüttes és a fehérváriak szinte végig vezettek. Róth Antal lányai azonban megnyomták a végét és öt másodperccel a lefújás előtt egyenlíteniük is sikerült Tóth Gabriella révén, a Fehérvár pedig már nem tudta bevinni a győztes találatot, 30-30 lett a vége.

Az MTK-n a jelek szerint az edzőváltás sem segített, a pont nélkül álló fővárosiak ugyanis csak megszorongatni tudták a Dunaújvárost.