A szünet után hengerelt az FTC

elek gábor (elek gábor)

Második félidei eredményes játékával nyolcgólos különbséggel győzött az FTC szerdán Vácon a női kézilabda NB I-ben. A férfi NB I.-ben döntetlen született.

A 8. forduló nyitómérkőzésén a Ferencváros ahhoz a Váchoz látogatott, amelynek otthonában általában rendesen megizzad. Ezúttal is úgy indult a találkozó, Konkoly Csaba csapata egész jól tartotta magát, olyannyira, hogy a félidőben 11-11 volt az állás.

A második felvonásban aztán már kijött a két csapat közti különbség, az FTC egyre felszabadultabban játszott, így végül 8-at számolt ellenfelére. A Fradi így nyolc forduló után hét győzelemmel és egy vereséggel áll, a Vácnak 5 sikere mellett ez már a harmadik veresége volt.

A férfiaknál döntetlent hozott a játéknap egyetlen meccse, a Tatabánya Csurgón játszott 29-29-et.