Kétgólos előnyről kapott ki a Volán

Mihály Árpád, Sapa Fehérvár AV19 (mihály árpád, )

A Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapata 4-2-es vereségbe szaladt bele a Dornbirn ellen az EBEL-ben.

Az osztrák bázisú hokibajnokság mostani kiírásának sajátossága, hogy a csapatok akár két meccset is lejátszhatnak 24 órás különbséggel. Ez ebben a szezonban már nem először fordul elő a Fehérvárral, amely csütörtökön a Red Bull Salzburg ellen kapott ki rávezetésekkel, pénteken pedig már a Dornbirn ellen készült a javításra.

Bálizs Bencét rendesen megdolgoztatták
Fotó: MTI / Földi Imre

Úgy tűnt, hogy Marty Raymond fiainak sikerül is ennek végrehajtása, ugyanis a 23. percben már 2-0 volt a Fehérvári Ördögöknek, előbb Benk András, majd Hetényi Péter váltotta gólra Mihály Árpád átadását. Sajnos már a második harmad végén egál volt az állás, a záporozó vendég próbálkozásokból kétszer is Bálizs Bence mögött kötött ki a pakk.

A feketeleves csak a meccs végén jött, amikor Jarrett értékesített egy büntetőlövést, majd szűk egy perccel később Mink is betalált, már 4-2-re vezettek ezzel a vendégek. A végén még kapuslehozatallal próbálkozott a Volán, ám ez nem jött be, pont nélkül maradt a magyar együttes.