Éremeső hullott az SZKSC montisaira

Még nincs vége a szezonnak, még mindig gyűlnek az érmek

Újabb érmeket szereztek a Szegedi Kerékpáros Sport Club mountain bike szakosztályának versenyzői, ezúttal maratoni távokon bizonyítottak.

A Nyugat-maraton Kupában a Mátra Maratonon rövidtáv Férfi Master I kategóriában Balázs Amand Tibor a 8. helyen végzett, így összetettben a 3. helyen áll. Az utolsó megmérettetés Balatonfűzfő, ahol október 12-én állnak rajthoz a szegedi montisok.

Szeptember 21-én, a Bölcske Maratonon éremeső hullott az SZKSC montisaira: Balázs Amand Tibor I. helyen végzett rövidtáv Férfi Master I. kategóriában, és elhozta az abszolút I. helyet is. Az U13-as Szabó Ferenc megvédte tavalyi címét, és ismét a dobogó legfelső fokára állhatott, emellett az abszolút I. helyet is megszerezte. Szintén rövidtávon, Női Master II. kategóriában Nyemcsok Éva Eső bronzérmet szerzett.