Sport

Az úszó-világbajnokság programja

Kálnoki Kis Attila
Kálnoki Kis Attila

rovatvezető. 2013. 07. 18. 15:05

A 15. úszó-világbajnokság július 20-án a nyíltvízi úszók küzdelmeivel kezdődik. A medencébe először július 29-én ugranak vízbe az úszók, és augusztus 4-én a női 4 x 100 méteres vegyesúszó váltók zárják a küzdelmeket.

gyurta-daniel(210x140)(2).jpg (ingyenes, gyurta dániel, )
A magyar csapat legnagyobb favoritja ezúttal már az olimpiai bajnok, Gyurta Dániel
Fotó: AFP

15. úszó-világbajnokság, Barcelona, program:

Kezdési időpont Versenyszám Futam Magyar induló
2013.07.20., szombat, 10 óra Női 5 km Döntő Olasz Anna
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.07.20.,   szombat, 13 óra Férfi 5 km Döntő Gercsák Csaba
………………………… ………………….. ………….
2013.07.22., hétfő, 12 óra Férfi 10 km Döntő Gercsák Csaba
Gyurta Gergely
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.07.23., kedd, 12 óra Női 10 km Döntő Risztov Éva
Olasz Anna
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.07.25., csütörtök, 12 óra Csapat 5 km Döntő Gyurta Gergely,
Gercsák Csaba,
Olasz Anna
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.07.27., szombat, 8 óra Férfi 25 km Döntő Gercsák Csaba
Gyurta Gergely
Női 25 km Döntő
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.07.28., vasárnap, 10 óra Női 100 pillangó Selejtező
Férfi 400 gyors Selejtező Kis Gergő
Férfi 50 pillangó Selejtező Pulai Bence
Női 400 gyors Selejtező Kapás Boglárka
Női 4 x 100 gyors Selejtező
Férfi 4 x 100 gyors Selejtező
Női 200 vegyes Selejtező Hosszú Katinka,
Jakabos Zsuzsa
Férfi 100 mell Selejtező Gyurta Dániel
2013.07.28., vasárnap, 18 óra Női 100 pillangó Elődöntő
Férfi 400 gyors Döntő
Női 200 vegyes Elődöntő
Férfi 50 pillangó Elődöntő
Női 400 gyors Döntő
Női 4 x 100 gyors Döntő
Férfi 4 x 100 gyors Döntő
Férfi 100 mell Elődöntő
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.07.29., hétfő, 10 óra Női 100 hát Selejtező Hosszú Katinka
Férfi 100 hát Selejtező Cseh László
Női 100 mell Selejtező
Férfi 200 gyors Selejtező
Női 1500 gyors Selejtező Risztov Éva,
Kapás Boglárka
2013.07.29., hétfő, 18 óra Férfi 100 mell Döntő
Női 100 pillangó Döntő
Férfi 100 hát Elődöntő
Női 100 mell Elődöntő
Férfi 50 pillangó Döntő
Női 100 hát Elődöntő
Férfi 200 gyors Elődöntő
Női 200 vegyes Döntő
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.07.30., kedd, 10 óra Férfi 50 mell Selejtező Gyurta Dániel
Női 200 gyors Selejtező Hosszú Katinka
Férfi 200 pillangó Selejtező Biczó Bence
Férfi 800 gyors Selejtező Kis Gergő
2013.07.30., kedd 18 óra Férfi 200 gyors Döntő
Női 100 hát Döntő
Férfi 50 mell Elődöntő
Női 1500 gyors Döntő
Férfi 100 hát Döntő
Női 200 gyors Elődöntő
Férfi 200 pillangó Elődöntő
Női 100 mell Döntő
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.07.31., szerda 10 óra Női 50 hát Selejtező
Férfi 100 gyors Selejtező Takács Krisztián
Női 200 pillangó Selejtező Hosszú Katinka,
Jakabos Zsuzsa
Férfi 200 vegyes Selejtező Cseh László
2013.07.31., szerda 18 óra Férfi 100 gyors Elődöntő
Női 50 hát Elődöntő
Férfi 200 pillangó Döntő
Női 200 gyors Döntő
Férfi 50 mell Döntő
Női 200 pillangó Elődöntő
Férfi 200 vegyes Elődöntő
Férfi 800 gyors Döntő
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.08.01., csütörtök, 10 óra Női 100 gyors Selejtező Verrasztó Evelyn
Férfi 200 hát Selejtező Balog Gábor, Bernek Péter
Női 200 mell Selejtező
Férfi 200 mell Selejtező Gyurta Dániel
Női 4 x 200 gyorsváltó Selejtező
2013.08.01., csütörtök, 18 óra Férfi 200 hát Elődöntő
Női 4 x 200 gyorsváltó Döntő
Női 100 gyors Elődöntő
Férfi 200 vegyes Döntő
Női 200 mell Elődöntő
Férfi 100 gyors Döntő
Női 200 pillangó Döntő
Férfi 200 mell Elődöntő
Női 50 hát Döntő
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.08.02., péntek, 10 óra Férfi 50 gyors Selejtező Takács Krisztián
Női 50 pillangó Selejtező
Női 200 hát Selejtező Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn
Férfi 4 x 200 gyorsváltó Selejtező
Női 800 gyors Selejtező Kapás Boglárka
Férfi 100 pillangó Selejtező Cseh László,
Pulai Bence
2013.08.02., péntek, 18 óra Női 100 gyors Döntő
Férfi 200 hát Döntő
Női 200 hát Döntő
Férfi 50 gyors Elődöntő
Női 200 mell Döntő
Férfi 100 pillangó Döntő
Női 50 pillangó Elődöntő
Férfi 200 mell Döntő
Férfi 4 x 200 gyorsváltó Döntő
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.08.03., szombat 10, óra Női 50 gyors Selejtező
Férfi 50 hát Selejtező Bernek Péter
Női 50 mell Selejtező
Férfi 1500 gyors Selejtező Kis Gergő,
Gyurta Gergely
2013.08.03., szombat, 18 óra Női 50 pillangó Döntő
Férfi 50 gyors Döntő
Női 200 hát Döntő
Női 50 mell Elődöntő
Férfi 100 pillangó Döntő
Női 50 gyors Elődöntő
Férfi 50 hát Döntő
Női 800 gyors Döntő
………………………… ………………….. …………. ………………..
2013.08.04., vasárnap, 10 óra Férfi 400 vegyes Selejtező Verrasztó Dávid
Női 400 vegyes Selejtező Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn
Férfi 4 x 100 vegyesváltó Selejtező
Női 4 x 100 vegyesváltó Selejtező
2013.08.04., vasárnap, 18 óra Férfi 50 hát Döntő
Női 50 mell Döntő
Férfi 400 vegyes Döntő
Női 50 gyors Döntő
Férfi 1500 gyors Döntő
Női 400 vegyes Döntő
Férfi 4 x 100 vegyesváltó Döntő
Női 4 x 100 vegyesváltó Döntő
vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.