Tovább uralkodnak a Királyok?

Los Angeles Kings (los angeles kings, )

A címvédő Los Angeles Kings hosszabbításban 3-2-re nyert a St. Louis Blues vendégeként az NHL rájátszásában.

Nyugaton izgalmas a helyzet, ugyanis a Kings szerdai sikere azt jelenti, hogy 3-2-re vezet a bajnok, vagyis már csak egy győzelemre vannak a fekete-fehérek a főcsoport-elődöntőtől. Szintén 3-2-re áll az egyik legjobb gárda a ligában, az Anaheim, a Kacsák ugyanis szintén hosszabbításban verték meg a Detroitot.

Persze attól függetlenül, hogy a Kings és a Ducks is vezet, még akár fordíthatnak is az ellenfelek.

Keleten is extra időben dőlt el egy találkozó: a Toronto hazai pályán 4-3-ra kapott ki a Bostontól, így a két évvel ezelőtti bajnok már 3-1-re megy, míg a Washington és a New York Rangers megszenved egymás ellen, most 2-2 az állás.