Megint kikapott az FTC a rájátszásban

Berta József (berta józsef)

A Juniorválogatott egy hét leforgása alatt másodszor fogott ki az FTC Waterpolo csapatán.

A 9-14. helyért folytatott rájátszás első fordulójában a juniorok hazai környezetben diadalmaskodtak 13-8-ra, kedden az FTC a Népligetben próbált meg revansot venni. Ehhez képest Horkai György tanítványai már 3-0-ra vezettek a második negyedben, amikor Macdonell révén először betaláltak a hazaiak.

A nagyszünet előtt ugyan még feljött 3-2-re a Ferencváros, de a vendégek a harmadik játékrész végére már néggyel is vezettek. A hazaiak csak eggyel tudtak faragni a hátrányból a végére, a Juniorválogatott 8-5-re nyerte meg a találkozót.

Hazai oldalon Francsics Dániel, a vendégeknél Szabó Bendegúz és Berta József zárt két-két góllal.

Eredmény – férfivízilabda ob I., rájátszás, 9-14. helyért, 2. forduló

FTC Waterpolo-Juniorválogatott 5-8 (0-2, 2-1, 0-3, 3-2)
Legjobb góldobók: Francsics 2, illetve Szabó B., Berta 2-2