A kézilabda volt az igazi győztes

A Dömsödi Sportcsarnokban a Fehérvár KC játszott jótékonysági bemutató mérkőzést a Váci NKSE csapatával.

A Pest megyei település kézilabda utánpótlás-klubja javára rendezett jótékonysági bemutatón nagyon jól szervezett és remek hangulatú találkozót láthattak a szurkolók, melyen mindkét edző bőven biztosított játéklehetőséget valamennyi játékosának.

Jegyzőkönyv:

Fehérvár KC – Váci NKSE 26-30 (15-16)

Dömsöd, 350 néző

Vezette: Bócz, Wiedemann

FKC: Szikora, Trimmel (kapus), Triscsuk 5 (2), Becséri K. 4, Horváth B. 4, Májer 3, Siti E. 3, Tilinger 3, Emberovics 2, Zsigmond V. 2, Németh N., Vaszari. Edző: Pål Oldrup Jensen.

Vác: Triffa, Juhász, Bíró (kapusok), Klivinyi 7 (3), Barján 4, Fülöp 4, Kamper 4, Szádvári 4, Ertl 3, Farkas 2, Mészáros 1, Szondi 1, Hámori, Katona, Nagy, Petrovics. Edző: Ottó Katalin.

Kiállítások: 2 perc illetve 4 perc

Hétméteresek: 3/2 illetve 3/3

Az eredmény alakulása: 5. perc: 1-3, 10. perc: 4-6, 15. perc: 6-8, 20. perc: 9-11, 25. perc: 13-14; 35. perc: 17-18, 40. perc: 19-18, 45. perc: 21-21, 50. perc: 23-24, 55. perc: 25-27.