Ilyen gólt is ritkán látni

New York Islanders, Philadelphia Flyers (new york islanders, philadelphia flyers, )

A New York Islanders meglehetősen simán verte a Philadelphia Flyerst (4–1), de a negyedik góljuk megér egy misét.

Az NHL 78. játéknapjának egyik rangadóján a Philadelphia szerzett vezetést, de aztán a hazaiak szép lassan bedarálták a vendégeket. Az utolsó, negyedik góljuk elég érdekes körülmények között született. Egy vaktában a palánkra vágott labda a sarokban furcsán, visszafelé pattant, épp az érkező Cizikas elé, aki nem hibázott, megadta a kegyelemdöfést a New York-iaknak.

A rájátszásban már biztosan részt vevő Pittsburgh Penguins győzelmével megnyerte saját csoportját, így az is biztossá vált, hogy pályaelőnnyel várhatják az április végén rajtoló playoffot.