Hatszor villant olimpiai bajnokunk

A Honvéd nehezen tudott nyerni az EKF-Eger otthonában: a fővárosiak csak eggyel voltak jobbak, köszönhetően Kiss Gergő hat találatának.

Négy büntető, két akciógól Kiss neve mellett

Az ob I. 18. fordulójában a Honvéd komolyan megizzadt a sikerért, hiszen a hevesiek az első negyedben már 2-1-re is vezettek, de a háromszoros olimpiai bajnok Kiss Gergely a játékrész végén büntetőből egyenlíteni tudott.

A második felvonásban aztán megléptek a hazaiak, nem is kicsit, 5-2-re módosult az állás rövid idő alatt, de de Kiss zsinórban háromszor eredményes tudott lenni, így megint egál volt a harmadik negyed végén.

8-8 után viszont a Honvéd tudott felülkerekedni ellenfelén (8-11), de a végére kiengedtek, és az Eger 10-11-re módosította az állást, ami egyben a végeremdény is volt.

A hazaiaknál a legeredményesebb Sántavy Máté volt három találattal, míg a Honvédban Kiss Gergely hatszor ünnepelhetett gólt.