Hozta a kötelezőt a Szeged

a híd szeged (a híd szeged, szeged, vízilabda)

A Szeged nagyon simán, nyolc góllal győzte le az EKF-Eger csapatát a vízilabda ob I szombati első mérkőzésén.

A szegedi pólósok jól kezdték a találkozót, hiszen az első negyedben Molnár, Kiss és Kayes is betalált, ám az Eger nem hagyta magát, és 3-2-re felzárkóztak, majd egyenlíteni is tudtak Bánhidy révén. Végül az etapot mégis a Szeged nyerte, hiszen Younger is betalált (4-3).

A második felvonásban aztán megléptek a hazaiak, zsinórban három gólt is szereztek, amire a hevesiek csak egyszer tudtak válaszolni, így a nagyszünetben már 7-4 volt az állás.

A folytatásban végleg eldőlt a meccs, Molnár duplájával, valamint Varga és Juhász góljaival már 11-4-re is vezetett a Szeged, majd az utolsó negyedben a nagy adok-kapok során az Eger már nem tudott közelebb férkőzni, így 15-7 lett a vége.