Szoros rangadót nyert meg a Szolnok

Milan Aleksic (milan aleksic, )

A hazai környezetben játszó Szolnoki Dózsa 6-5-re legyőzte a Debrecent a férfivízilabda ob I.-ben.

Milan Aleksic duplája is kellett a sikerhez

A szerda délutáni összecsapás nagy izgalmakat és számos fordulatot hozott a tiszaligeti uszodában. Az első gól még a debreceni Alex Giorgetti nevéhez fűződött, sőt, még 2-1-re is a hajdúságiak vezettek, a nagyszünetben azonban már 4-2 volt a Dózsának.

A harmadik negyedben eggyel közelebb lopózott a DVSE, majd Giorgetti második találatának köszönhetően egyenlíteni is tudott a záró játékrészben. Milan Aleksic ismét a Szolnokot juttatta előnybe, ám erre még válaszolt Süveges Máté, Marnitz Gergő góljával dőlt el végül az összecsapás. Érdekesség, hogy az utolsó három percben egyik együttes sem tudott a kapuba találni.

Délben a második számú egri csapat a BVSC-vel meccselt és kisebb meglepetésre le is győzte 7-6-ra a zuglóiakat. Jakab Dániel és Zalánki Gergő 2-2 góllal vezette sikerre övéit.