Czink jól kezdett, de kikapott

czink melinda (czink melinda)

Czink Melinda három szettben kapott ki fehérorosz ellenfelétől a Miamiban rendezett tenisztorna első fordulójában.

A magyar teniszező nem kapott túl nehéz ellenfelet, hiszen a fehérorosz Olga Govortsova ellen lépett pályára a tengerentúlon. A világranglista 64. helyezettje ráadásul álmosan kezdett, hiszen az első játszmában Czink már 3-0-ra is elhúzott, majd a negyedik játékban 30-0 volt a javára. Ekkor azonban felpörgött Govortsova, és szépített, majd fokozatosan nyerte a labdameneteket, de a hátrányát már nem tudta ledolgozni (6-3).

A második szettben aztán elfogyott Czink lendülete, és csak futott az eredmény után, így fehérorosz ellenfele egyenlíteni tudott (3-6). A harmadik játszmában aztán a 24 éves Govortsova teljesen bedarálta honfitársunkat, aki kétszer is elvesztette az adogatásást, így esélye sem volt a sikerre (2-6), vagyis a fehérorosz teniszező jutott be a legjobb 64 közé.