Érik a Kaposvár–Kecskemét döntő

A Kaposvár és a Kecskemét is magabiztos győzelmet aratott a férfiröplabda NB I. elődöntőjében.

A címvédő FINO Kaposvár az elődöntős párharc első meccsén nagyon simán nyert 3-0-ra, a somogyiak pedig Dunaújvárosban is szerettek volna diadalmaskodni. Ennek megfelelően gyorsan kétszettes előnyt dolgoztak ki Demeter György tanítványai. Ugyan a Fejér megyeiek a harmadik felvonásban szépíteni tudtak, a 88 perces összecsapás a Kaposvár 3-1-es sikerét hozta.

A Kecskemét sem izzadt meg nagyon a Dág otthonában, a legszorosabb a harmadik játszma volt, amelyet 25-21-re nyertek meg a hírös városiak.

Az állás így mind a két párharcban 2-0, a Kaposvár és a Kecskemét is hazai pályán harcolhatja ki a továbbjutást az egyik fél harmadik győzelméig tartó elődöntőből.