Szolnokon tudott nyerni a Vasas

Vendégsikerrel ért véget a Vodafone férfi vízilabda ob I pénteki egyetlen mérkőzése, amelyen a dobogóra igyekvő Szolnok a címvédő Vasast fogadta.

A Tiszaligeti uszodában rendezett rangadón a házigazdák villámrajtot vettek, s elhúztak három góllal, ám a nagyszünetig a második nyolc percben már remeklő angyalföldiek ledolgozták hátrányukat (3-3). A dicséretesen védekező, a támadójátékban azonban gyengén teljesítő csapatok csatájában a harmadik negyedben hol ezen, hol azon az oldalon volt az előny, a befejező játékrész közepén pedig 6-6-ra álltak a felek. A hajrában egy gól esett, szerzője az összesen négy találatig jutó balkezes válogatott szélső, Vámos Márton volt, neki köszönhetően nyert a Vasas 7-6-ra.