Drámai csatában kapott ki otthon a Fradi

Becze Tihamér (becze tihamér, )

A Ferencváros-ESMTK jégkorongcsapata két góllal is vezetett hétfőn, egy utolsó percben kapott találattal mégis kikapott a MOL Ligában.

Hétfőn kora este a HSC Csíkszereda látogatott Pesterzsébetre, majd ha már ott járt, a második percben meg is adta a találkozó alaphangját egy gyors góllal. Nem esett kétségbe a Fradi, Dobos Tamás együttese előbb egy kettős, majd egy sima emberfórt váltott gólra, így az első szünet előtt fordítani tudott.

A Ferencváros-ESMTK-nak ezen a napon nagyon jól ment az emberelőnyös helyzetek kihasználása, Borbás Gergely találatának köszönhetően így a meccs feléhez közeledve már 3-1 virított az eredményjelzőn. A harmad végén szépített a HSC, majd a harmadik felvonás elején egyenlíteni is tudott.

Mentek előre a csapatok a győzelemért, a győztes találatot pedig Becze Tihamér, a Csíkszereda játékosa ütötte 20 másodperccel a végső dudaszó előtt, a Fradi így hiába vezetett két góllal is, pont nélkül maradt.

Eredmény – MOL Liga
FTC-ESMTK – HSC Csíkszereda (román) 3-4 (2-1, 1-1, 0-2)
Gólszerzők: Berta (10.), Horváth (14.), Borbás (26.), illetve Szőcs (2.), Tranca (38.), Mihály (45.), Becze (60.)