Egy drukker ellopta a show-t az NBA-ben

lebron james (lebron james, )

A címvédő Miami Heat kosárlabdacsapata hazai pályán könnyedén nyert. Az egyik floridai szurkoló duplán örülhetett.

A Miami Heat hazai környezetben kissé döcögősen kezdett a Detroit Pistons ellen, azonban még a nagyszünet előtt belerázódott a meccsbe és Dwyane Wade, valamint LeBron James újbóli remeklésének köszönhetően végül magabiztosan nyert.

A találkozó egyik szünetében ügyességi versenyt rendeztek, aminek a célja az volt, hogy a félpályáról kellett bedobni a labdát a gyűrűbe. Michael Dryschnek ez fél kézzel sikerült, amiért 75 ezer dollárt kapott, na meg egy jó nagy ölelést a pályára rohanó Jamestől.

Rajon Rondo tripla-duplát (16 pont, 11 assziszt, 10 lepattanó) hozott össze az Atlanta Hawks otthonában, azonban ez sem volt elegendő a Boston Celtics sikeréhez, amely kétszeri hosszabbításban maradt alul ezúttal.

Kobe Bryantnek mindössze egy lepattanó hiányzott a tripla-duplához a Utah Jazz ellen, ám így sem szomorkodhat, 14-14 pontjával és gólpasszával sikerre vezette csapatát. Az elmúlt tíz meccséből mindössze a harmadikat nyerte meg a Lakers.