A Lakerst még az ág is húzza

kobe bryant (kobe bryant, )

Az NBA szerdai játéknapján a Los Angeles Lakers a Memphis Grizzlies otthonában 106-93-ra kapott ki, ráadásul centere, Dwight Howard vállsérülést szenvedett.

Az első negyedet jól kezdte a kaliforniai együttes, bár már akkor is egypontos hátránnyal zárták az etapot. A folytatásban tovább romlott a Lakers helyzete, és a Grizzlies szépen lassan bedarálta a lilamezeseket: a szünetben már 59-50 volt a hazaiaknak.

A második felvonásban ráadásul Howard válla is megsérült, tovább rontva a Lakers esélyeit. A hajrára aztán esélyük sem maradt a sikkerre, 106-93-ra nyert a Memphis. A Los Angeles Lakers elmúlt 12 meccsén tizedik vereségét könyvelhette el.

A nap további mérkőzésien a Miami Heat hosszabbítás után intézte el a Torontót, míg a liga legjobbja, az Oklahoma City Thunder meglepetésre vereséget szenvedett a Golden State vendégeként.