Sport

Jensen: „Jól döntöttem!“

Pal Oldrup Jensen, a Fehérvár KC edzője fél év alatt megismerte a magyar kézilabda-kultúrát, és hosszabb távra tervez.

Kapcsolódó cikkek

–  Az, hogy 2013/2014-től 2015/2016-ig 2+1 éves szerződést írtam alá, és a szerződésem meghosszabbítása egyértelműen azt jelenti, hogy jó döntésnek bizonyult számomra, hogy tavasszal elfogadtam az FKC ajánlatát. Számos érv szólt amellett, hogy hosszabb távra elkötelezzem magam a klubomhoz. Olyan csapattal dolgozom, melyben nagy lehetőséget látok; tovább szeretném fejleszteni a csapatot és a játékosokat, és hiszek abban, hogy erre képes is vagyok. A lányok partnerek abban, hogy szorgalmasan dolgozzunk a fejlődésért. Ráadásul nagyon rendes lányokról van szó, akikkel szeretek együttdolgozni. Nagyon remélem, hogy mindegyiküket meg tudjuk tartani a következő szezonra. A klubunk izgalmas és elérhető célokat tűzött ki, ami szintén motivációt jelent számomra. Meggyőződésem, hogy több mint egy vagy két szezonra van szükség ahhoz, hogy felépítsünk egy csapatot. Most már, hat hónap elteltével, kezdem jól ismerni a játékosaimat, a környezetünket, a klubunkat, az itteni kézilabda-kultúrát és a többi csapatot, aminek nagy hasznát veszem a napi munkában. – nyilatkozta a norvég szakember.

Ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.