Mágikus Magic-siker Los Angelesben

orlando magic (orlando magic, jj redick, redick)

Az Orlando Magic nagy meglepetésre győzni tudott a Los Angeles Clippers otthonában az NBA-ben.

Már 20-7-re is vezetett a Los Angeles Clippers az első negyedben, de a második etap első felében már majdnem el is tűnt a különbség Smith kosaránál (37-38). A találkozón Shaquil O’Neal is jelen volt.

A meccset ezzel együtt a Clippers irányította, Chris Paul vezérletével. A Magic 99-99-nél egyenlített először, ekkor már 1 perc 48 másodperc volt hátra. 47 másodperccel a vége előtt egy triplával vette át a vezetést az Orlando (99-102), Redick volt az elkövető, aki ráadásul kiharcolt egy belemenést az ellenoldalon, így ő lett a meccs hőse.

A hazaiaknak ezzel megszakadt 13 meccses otthoni győzelmi sorozata, a vendégek pedig tíz elvesztett találkozó után diadalmaskodtak ismét.

A Miaimi fölényes sikert aratott,idegenben dobott 128 pontot.