Újabb döntetlen kéziseinktől

Nagy László (nagy lászló, kézilabda, férfikézilabda, )

A csehországi Újév Kupa második fordulójában a magyar férfi-kézilabdaválogatott döntetlent ért el Csehország ellen.

Csapatunk a lengyelek ellen kezdte meg a tornát pénteken, ám egy küzdelmes mérkőzésen ikszeltek Mocsai Lajos tanítványai. Szombaton a második körben a csehek vártak ránk, és hasonlóan szoros meccset vívtunk ellenük.

Ugyanis 15 perc után is még csak 6-6-os állást mutatott az eredményjelző, és a szünetre sem tudtak Nagy Lászlóék ellépni a házigazdáktól: hiába vezettek már hárommal is, mindössze egygólos vezetéssel vonultak az öltözőbe (14-13).

A folytatásban sem tudta érvényesíteni akaratát egyik válogatott sem, bár a csheke 28-26-nál közel jártak a sikerhez, végül Nagy László duplájának köszönhetően 28-28-as döntetlennel zárult a találkozó.

A magyar válogatott utolsó találkozóját Szlovákiával játssza, vasárnap 13:15 órától.