Újabb szegedi győzelem a vízilabda-BL-ben

A Galatasaray megizzasztotta az A Híd Szegedet a Bajnokok Ligájában, de végül a magyar csapat három góllal nyert.

Meglehetősen rosszul kezdte Vincze Balázs csapata a BL-meccsét a hódmezővásárhelyi uszodában, ugyanis Nekic két góljával 2-0-ra, majd később 3-1-re is vezetett a Galatasaray.

Az első szünet előtt nem sokkal Kiss Csaba egyenlített, így 3-3 állt az eredményjelzőn 8 perc után. Nem mentek az előnyös helyzetek és a kapufa sem volt velünk Somogyi lövésénél. A második negyed még rosszabbul sikeredett, hiszen ezt megnyerték a törökök.

Aztán Szivós Márton megrázta magát és a nagyszünet után lőtt két góljával (még a 2. negyed utolsó találatát is ő szerezte) átvette 8-7-nél a Szeged a vezetést, és innen már nem is engedte ki a kezéből. Ezt a játékrészt 4-0-ra hozta a Szeged, Kunac és Molnár is eredményes volt.

A végén Baksa is jókor volt jó helyen, Kiss Csabáé volt az utolsó szó, három góllal nyert a Szeged és maradt hibátlan a sorozatban.