Tovább menetel a Szeged pólócsapata a BL-ben

Az A-Híd Szeged VE szerda este Törökországban szállt harcba a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában. Győzött.

Vincze Balázs együttese végig magabiztosan vezetett, és nyert 6-4-re. Szivós góljával szerzett vezetést a Magyar Kupa-győztes alakulat.

Ezután Somogyi, majd dr. Molnár kétszer is a török kapuba talált. 5-1 is volt a mieink javára – Kiss volt a gólszerző -, ezután feljött a Galatasaray 5-3-ra, de a negyedik negyedben Kunac előnygólja eldöntötte a meccset. A hazaiak már csak egy gólt szereztek, így a Szeged 6-4-re nyert, és továbbra is veretlen a BL-ben.

“Nehéz meccsre számítottunk, az is lett. A találkozó elején remekül védekeztünk, Baksa Laci remek napot fogott ki, nehéz volt felőrölni a törököket. 5-1-nél már éreztem, hogy meglesz a győzelem, aminek nagyon örülök, és gratulálok a csapatnak!” – mondta a meccs után Vincze Balázs, a szegediek szakvezetője.