Nyertek az esélyesek a női kosarasoknál

A Győr, a Sopron és a Bácsbasket női kosárlabdacsapata is győzelmet aratott vasárnap az NB I.-ben.

Legnagyobb arányban a Bácsbasket csapata nyert, amely hazai pályán fogadta a BSE-t. Az első negyedben csak nyolc, a másodikban csak tíz pontot engedélyeztek a vendéglátók a fővárosi együttesnek, így szinte már a félidőre eldőlt a találkozó sorsa. A 19 egységet gyűjtő Dorogobuzov vezette hazaiak végül 79-42-re diadalmaskodtak.

A Győr sem nagyon izzadt meg a Vasas otthonában, a Rába-partiak könnyedén hozták ezt az összecsapást, 85-55-re nyertek. Kublina és Rasheed is 16-16 ponttal zárt.

A Sopron kicsit megszenvedett a PEAC-cal, azonban végül bejött a papírforma, a vendégek 69-58-al húzták be a találkozót. Fegyverneky 21 ponttal zárt.