Hozta a kötelezőt a Veszprém

Az MKB Veszprém férfi-kézilabdacsapata hazai pályán 38-26-ra nyert a Ceglédi KK ellen az NB I.-ben.

A Cegléd meglepően harapósan kezdett kedden este, a vendégek ugyanis kétszer is vezetni tudtak a találkozó korai szakaszában, az 5. perctől kezdve azonban már a hazaiak akarata érvényesült, a félidőben pedig már 19-13-ra vezetett az MKB.

A második felvonásban a csapatok lekopírozták az első félidőt, a veszprémiek ugyanúgy kilenc gólt dobtak (Iváncsik Tamás remekelt, kilenc találatot jegyzett), míg a vendégek tizenháromszor zörgették meg az amúgy magabiztosan védő Fazekas Nándor, Mirko Alilovic kettős mögött a hálót. A vége 38-26 lett.

Hazai oldalon öten is száz százalékkal tüzeltek, Iváncsik mellett Gulyás Péter, Carlos Perez, Laluska Balázs és Nagy László sem rontott.