A Szeged nem hozta el az összes pontot Tatabányáról

Frantisek Sulc (frantisek sulc, )

A Pick Szeged kézilabdacsapata 30-30-as döntetlent játszott a Grundfos-Tatabánya vendégeként az NB I.-ben.

Skaliczki László legénysége a mérkőzés első perceiben nem tudott ellépni ellenfelétől, de a szünetre azért így is ki tudott dolgozni egy kétgólos előnyt. A fordulást követően minden bejött a Szegednek, záporoztak a vendégtalálatok a hazai kapuba, így a második felvonás egyharmadánál már héttel vezetett a Szeged.

Ettől fogva azonban jelentősen visszaesett a Pick játéka, a feljavuló Tatabánya pedig fokozatosan faragott a hátrányán, a vége előtt három perccel így egyenlíteni tudott (28-28). A hajrában két-két gól esett mind a két oldalon, a vége így 30-30 lett, a Szeged elveszítette hibátlan mérlegét a pontvadászatban.

„Bután játszva veszítettünk el egy pontot, ebben én is felelős vagyok. Sok minden kavarog bennem, ezt még át kell értékelnem magamban” – mondta Skaliczki a pickhandball.hu-nak.