A Fradi simán, a Csurgó épphogy nyert

A férfi kézilabda-bajnokság szombati játéknapján a Ferencváros könnyedén legyőzte a Ceglédet.

A fővárosi kézisek nem aprózátk el a Cegléd ellen, hiszen már az első félidőben megalapozták sikerüket. A szünetre a Fradi így hatgólos előnyt szerzett, és a második felvonásban sem vettek vissza lendületből, így meglehetősen simán hozták a kötelezőnek mondható győzelmet: 31-23 lett a vége, így az FTC megszerezte szezonbeli negyedik sikerét.

A nap másik meccsén a Csurgó fontos pontokat szerzett szoros, egygólos sikerével. Hiába vezettek a hazaiak a féldőben néggyel, a szünet után felkapaszkodott a Gyöngyös és a végjáték kiélezetté vált.

Imre Géza csapat végül így is megszerezte a győzelmet, így a Csurgó fellépet a harmadik helyre, megelőzve a Tatabányát.